V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Čištění kanalizace Praha + okolí

Objednat práci

Čištění kanalizace? Netvařte se, že problém neexistuje, vyřešte ho!

Hned na začátek jedna z nejdůležitějších informací: U nás je čištění kanalizace prováděno motorovou frézou a tlakovou vodou, takže výsledek rekonstrukce je vždy zaručeně kvalitní!

Čistíme:

mapa01Čištění kanalizace provádíme v :

Nabízíme vám:

_DSC5655 v02
Některé problémy, které nás v životě potkají, nemusejí zrovna patřit mezi ty, které bychom řešili často. A právě to může být ta potíž, protože když nevíme, jak něco řešit, na koho se obrátit, trápí nás to o to více. Ale nechoďme kolem horké kaše. O jakém druhu potíží se zde bavíme konkrétně, ptáte se? Jedná se o čištění kanalizace, o kterém se toho mnoho nenamluví a lidé tak mnoho neví. A přitom je to potřeba, protože když kanalizace nefunguje tak, jak má, není to zrovna nejpříjemnější.

Je to tak, mnoho lidí si to neuvědomuje, ale kanalizace je základním stavebním kamenem civilizace. Dovedete si představit život ve městě, kde tento systém nefunguje právně nebo není vůbec? Co ale dělat, pokud máme podezření na problém? Co dělat, když je potřeba zajistit opravy kanalizace? Podívejte se na náš web, tam totiž naleznete odpovědi!

Jsme specializovanou společností, která zaměstnává odborníky z různých oborů a která se mimo jiné zabývá také čištěním a opravou kanalizačního systému. Ať už vás trápí jakýkoliv problém v této oblasti, nestyďte se a začněte ho s námi řešit co nejdříve. Čím dříve to uděláte, tím dříve se nepříjemností zbavíte a budete moci opět normálně fungovat. Ať už se jedná o problémy bytového domu, rodinného domku nebo vaší firemní budovy, my vám pomůžeme! Čištění kanalizace praha a okolí už nebude nikdy problémem!

Čištěním se odstraní špunt, většinou se jedná o spláchnuté vložky, hadry nebo splavený štěrk, písek, kameny atd.  Tyto nečistoty jsou strženy a vyplaveny nebo pérem odsunuty z místa ucpání.

Je spousta věcí, se kterými vám můžeme pomoci, když nás necháte. Je spousta věcí, které nemusíte řešit sami a nemusíte se jimi sami trápit. Nabízíme vám pomocnou ruku, nabízíme vám odborně provedenou práci, nabízíme ji provést rychle a za dobré peníze. No řekněte sami, co více byste si ještě mohli přát.

Čištění kanalizace tlakovou vodou:

Zařízení od renomovaného výrobce s výkonným motorem. V kombinaci s vhodnými tryskami nebo frézami je možné opravdu účinně čistit, frézovat nebo vytěžovat skutečně hodně ucpané odpady a kanalizaci. Tento stroj používáme hlavně na čištění těchto odpadů: domovní přípojky, dešťové svody, dvorní vpusti, ležaté kanalizace, zatukované odpady atd.

Strojní čištění kanalizace a odpadů:

Tyto stroje používáme především při instalatérských pracích a pro čištění bytových a domovních odpadů. Zejména čištění odpadu od dřezů, van, umyvadel, záchodů, stoupaček, odvětrání, atd.

Frézování zarostlých kanalizačních stoupaček :

Frézování je odstranění tvrdých usazenin, stavebních hmot a kořínků z potrubí. Tvrdé usazeniny se musí rozbít, rozmělnit a z potrubí odstranit.  Provádíme elektrickým strojem , nebo tlakovým vozem s tlakem vody cca 200 at.hadice délka 80 m.