V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Změna k lepšímu

Čas od času zatouží každý po změně a není divu, že se pustíte do přeměny bytového jádra. Možná se zaměříte na celou koupelnu, která potřebuje nový kabátek.

V současné době je mnoho možností, jak si zvelebit své sídlo. Hlavně když se podíváte například na obklady a dlažbu, kterou lze libovolně kombinovat. Samozřejmě že výběr je nesmírně důležitý, protože všechno musí pěkně ladit a mít mezi sebou tu pravou souhru. A pak je ještě další důležitý krok, vše správným způsobem obložit a to už není tak jednoduché, pokud samozřejmě vůbec nemáte zkušenosti. V tomto případě si raději zavolejte odborníka, kterému půjde dílo pěkně od ruky a umí dobře zednické a obkladačské práce. Jedině tak budete mít zaručeno, že bude vše v pořádku a dokonce si poradí i atypickými místy.

Nádhera, z které přechází zrak

Naše firma A. K. servis má bohaté zkušenosti a můžeme svým zákazníkům nabídnout komplexní služby v oblasti vody, plynu a dokonce i zednických prací. A to rozhodně není všechno. Pracujeme rychle a samozřejmě s ohledem na přání zákazníka. Na naši práci se můžete plně spolehnout ve všech směrech.

Při obkládání zajistíme

Ve finální úpravě vám připravíme otvory pro vývody nebo jednoduše cokoliv si budete přát vyříznout nebo přivrtat.