V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Zemní plyn je stále příznivý

Přemýšlíte o novém vytápění v domě? Podle různých propočtů vám vyjde velmi dobře vytápění tepelným čerpadlem, ale jsou příliš vysoké náklady. Vyzkoušejte plyn.

Není jednoduché se vždy rozhodnout a v oblasti vytápění je to složitější. Existuje více možností, a kdo se skutečně nevyzná v této oblasti, měl by se poradit s odborníky. Po přeměření a různých propočtech se poté zvolí nejvhodnější vytápění pro vybranou lokalitu. To se nedá určit jako přes kopírák, že to co má soused, bude vyhovovat i vám. O mnohém rozhodne i samotná stavba a materiál. Pokud se ale podíváme na realitu, tak stále ceny zemního plynu jsou poměrně příznivé. Díky tomu rostou i poptávky pro vybudování plynových přípojek a zabudování plynových kotlů na ideální místo v domě. V podstatě tím získá i životní prostředí, jelikož se vytápění plynem rovná jasné podpoře ekologie. Pokud uvažujete o plynovém vytápění, neváhejte kontaktovat naši rodinnou firmu. Rádi vám pomůžeme vyřešit různé úskalí a poradíme, co pro vás bude nejvýhodnějším krokem k naprosté spokojenosti. Plynové kotle mají různé funkce a s jejich instalací si poradíme.

Problémy s topením mají řešení

Většinou se problémy objeví s chladným počasím. Radiátory nechtějí poslouchat nebo dokonce mohou překvapit i v podobě nějaké skulinky, která jen tak vesele propouští vodu ven. Každopádně, ať je problém jak chce velký, topenář si poradí s opravou a zprovozněním vytápění celkem hravě. Jen mít číslo na toho správného. Pak není problém si řemeslníka objednat na celkovou rekonstrukci topení, případně na instalaci nového. Telefonní číslo se vždy hodí, když se objeví problém nebo dokonce havárie. K takovým účelům slouží instalatérské pohotovost, která je připravena pomoci obyvatelům ve Středočeském kraji a přirozeně po celé Praze.

Konec zaneseným trubkám

Podlahové vytápění má samozřejmě řadu svých výhod, ale i tak by se nemělo zapomínat na správnou údržbu a prevenci. Naše firma provádí čištění a rovněž i proplach podlahového topení. Neobstojí před naším proplachovacím kompresorem Ropuls zanesené trubky, radiátory, které zadržují usazeniny nebo dokonce kámen. To vše včetně kalu snižuje efektivní vytápění. Připravte se na zimu a ušetříte tak náklady na vytápění.