V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
246 079 050

Zavzdušněné topení vám tahá peníze z kapsy

Zavzdušněné topení pozná i laik podle specifických projevů. Každopádně je potřeba tento problém řešit, jinak budete zbytečně zvyšovat náklady na vytápění.

Vhodné topení je nezbytnou součástí každého obytného domu či bytu. Montáž nového topení nebo rekonstrukce stávajícího je celkem náročná činnost, a proto vyžaduje dostatek zkušeností a odborný zásah.

Jestliže se obrátíte na naši firmu, pak máte záruku, že vše bude provedeno nejen rychle, ale také spolehlivě a precizně. Navíc za velice přijatelnou cenu. Přesto, že je vaše topení nainstalováno ve 100% kvalitě, dochází čas od času k jednomu nežádoucímu jevu. A tím je zavzdušněné topení.

Jak dochází k zavzdušnění topení a kdy problém řešit?

Tomuto jevu se v podstatě nedá zabránit. Vzduchové bubliny se dostávají do systému v průběhu dopouštění vody do radiátorů. Odvzdušnění je žádoucí vždy před zahájením topné sezóny. Tím ale zdaleka vše nekončí. Pro skutečně efektivní vytápění bez zbytečných ztrát je zapotřebí tento proces opakovat v pravidelných intervalech, které by měly být v rozmezí čtyř až pěti týdnů po celou topnou sezónu. A nezáleží na tom, jaký druh topení máte nebo jak je vaše topení staré.

Řešením je čištění a proplach topení a radiátorů vhodným proplachovacím systémem. Výborné zkušenosti máme s proplachovacím kompresorem ROPULS. Odstraněním nečistot se může zvýšit efektivita vytápění až o dvacet procent.