V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Topenářské práce, čištění topení

Objednat práci

Řemeslníci k pohledání

Stavíte dům? Potřebujete namontovat nové topení? Nebo rekonstruujete a potřebujete topení vyměnit? Nebo vás snad potkala ta nemilá věc, že jste se vrátili domů a místo klidné oázy, kde jste zvyklí odpočívat, vás přivítal malý rybník, který se vesele rozšiřuje z prasklého žebra vašeho topení? Ať tak či onak, ať už je to jak chce, vy zkrátka hledáte, kdo by vám provedl topenářské práce rychle, spolehlivě a precizně. A samozřejmě za přijatelnou cenu. No, a tady nás máte!

A kdo tedy jsme? Jsme profesionální firma, která se zabývá širokým záběrem činností. Podívejte se na náš web a sami rychle zjistíte, co všechno od nás můžete požadovat. Naše internetové stránky jsou přehledné a v levém menu si snadno naleznete sekci, kterou hledáte. Pokud však zůstaneme u topení, tak co od nás tedy přesně můžete očekávat?

Nově teď děláme i čištění a proplach podlahového topení a radiátorů proplachovacím kompresorem Ropuls ! Zanesené trubky nebo i radiátory (usazeniny, kal, kámen) snižuje efektivitu vytápění radiátorů a podlahových topení o 20 %!

Zajímá Vás , jak čištění kompresorem Ropuls funguje? KLIKNĚTE ZDE.

Dále nabízíme a umíme vyřešit:

_DSC5666 v01

Naše služby se vám vyplatí, protože pracujeme:

I v dnešní době tedy můžete najít spolehlivé a férové řemeslníky, kteří svému oboru rozumí a dělají ho se vším potřebným umem a láskou. Ať už řešíte havarijní situaci nebo chcete rekonstruovat, stavět či opravovat, potřebujete k tomu mít k ruce skutečné odborníky a ne kdejaké fušery. Když se podíváte na náš web, tak uvidíte, že máme dostatek zkušeností a veškerou potřebnou zručnost na to, abychom zvládli jakýkoliv úkol, který před nás postavíte. K jakékoliv práci přistoupíme se vší vážností a nabídneme její splnění v tom nejkratším možném termínu a za tu nejmenší možnou sumu. Vaše plná spokojenost tak bude u nás zaručena!

Kdy si tedy máte vybrat, komu se ozvat, kdo za vás opraví či namontuje nové topení, už víte, kam se můžete s klidem a důvěrou obrátit.