V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

S profesionální firmou ušetříte

Některé problémy s provozem domácnosti je nutné řešit okamžitě a některé jsou skryté. A právě ty skryté nám mohou krást finance z peněženky.

V každém domě či bytě je zapotřebí čas od času udělat revizi nebo přímo opravy rozvodů nebo odpadů. Ne každý je disponován tak, aby si mohl tyto práce udělat svépomocí. A také by to nemuselo dopadnout podle vašich představ. Proto je lepším řešením si například na instalatérské práce pozvat odborníka. Doma také nemíváme nářadí a nástroje, které jsou k instalatérským pracím zapotřebí.

Problémy s vodou je ve velké většině případů nutné řešit neodkladně. Právě pro tyto situace jsou odborníci připraveni kdykoliv zasáhnout. Na místě mohou být dokonce i do jedné hodiny. U nás nezáleží na tom, kdy se havárie stane. Jsme vám k dispozici po celých 24 hodin. Stejné pružní jsme také i v dalších oblastech.

Pomůžeme také s plynem, kanalizací i topením

Rychle a profesionálně si poradíme s opravou kanalizace nebo topenářskými pracemi. Své služby nabízíme i v případě problémů s plynem. Tím ale zdaleka naše nabídka nekončí. Naši řemeslníci jsou šikovní a zkušení také v oblasti zednických a dalších prací. Obrátit se na nás můžete také v případě, že potřebujete opravit omítku, obložit koupelnu nebo kuchyň či pomoci s rekonstrukcí bytového jádra. V každém případě nabízíme ty nejlepší služby za velice přijatelné ceny.

Každý instalatér nebo topenář ví, že po nějaké době se v trubkách i radiátorech začne usazovat kal nebo vodní kámen. Tento problém má za následek snižování efektivity vytápění. Může se jednat až o 20 %. Je tedy zřejmé, že zcela zbytečně vydáváte finanční prostředky navíc. Proplachovací kompresor spolehlivě zbaví topení veškerých nánosů.