V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Rodinná firma – férový přístup

Když se řekne „rodinná firma“, mívá to váhu a lidé tento ukazatel považují za další kladnou referenci. Hlavně u firem s mnohaletou tradicí na trhu.

Voda – topení – plyn – instalatérská profese se v současné době dělí do tří základních segmentů, z jejichž názvů je zřejmé, co je ve hře. Jinými slovy, potřebujete-li rekonstruovat vytápění, instalovat plynovou karmu, renovovat či zavést vodovodní a odpadní potrubí nebo řešit různé havarijní situace v tomto směru, obracíte se pouze na jediné telefonní číslo a neřešíte jednotlivé pracovní kompetence.

Orientace na trhu a zkušenosti – obstát dnes na trhu v jakémkoli oboru podnikání není snadné. Jednak se musíte dobře orientovat v ekonomických záležitostech a různých předpisech a nařízeních (a těch není zrovna málo), a pak musíte být schopni odvádět kvalifikovaný pracovní výkon a vycházet zákazníkům vstříc tak, abyste si udrželi dobré reference. V tomto směru se počítá každý den praxe, a čím je praxe a pozice na trhu delší, tím lépe se mohou tyto závazky plnit. Započítává se tu i férový přístup rodinných firem, kde bývají lepší mezilidské vztahy, a kde si lidé lépe uvědomují, že táhnou za jeden provaz.

Službu si objednáte i přes Internet – o co mají lidé snazší situaci, pokud mají k dispozici Internet a webové stránky spolehlivé firmy, ať už jsou to instalatéři, anebo třeba elektrikáři či pokrývači. Možnost objednat si službu či jakoukoli jinou práci přes objednávkový formulář je volba, kterou lze využít velmi efektivně, když nemáte zrovna vhodné podmínky k telefonickému rozhovoru.

Havarijní servis nonstop není jen reklamní trik – lidský život je v mnoha situacích závislý na vzájemné spolupráci a především spolehlivosti. Jestliže někdo tvrdí, že zajistí nepřetržitý servis v případě havárií vody, topení a plynu, měl by si také za svými výroky stát. Pokud tomu tak skutečně je, máte v zádech, v pomyslné záloze pomocníky a partnery, s nimiž můžete počítat i do budoucna, a kteří přispěchají na pomoc, bude-li to nutné třeba i na Silvestra.