V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Řemeslník do nepohody

I když okolo nás se vše točí moderní technologií, jsou situace, kdy se bez řemeslníka, který odvádí poctivou práci, neobejdeme. A když umí víc, je to poklad.

Jsou situace, které zkrátka nikdo nevymyslí a ani nenaplánuje. Pokud stavíte domek, poté víte, jaký materiál použijete nebo případně co vám firma bude na domě dělat. Jenomže pokud koupíte starší nemovitost, poté se musíte spolehnout jen na předání nákresů a informací, které zrovna nemusí odpovídat skutečnosti. A v současné době je úplně jiný materiál a dokonce i technologie. Buď se bude provádět rekonstrukce, nebo časem se může stát běžná havárie, kdy začne zlobit potrubí, odpady nebo dokonce i kanalizace. Poté je jich nutné povolat odborníka, který pomůže odhalit příčinu a opraví ji. Samozřejmě čím dříve, tím lépe. Takový řemeslník do nepohody, který umí nebo dokonce má bohaté zkušenosti v instalatérství, provádí revize odpadu nebo kanalizací, poradí si s topenářskou, zednickou a dokonce si obkladačskou prací, to je člověk, který se vždycky hodí.

Instalatérské práce

Možná byste se divili, jak velký rozsah mají tyto práce. Instalatéra si můžete zavolat v mnoha různých situacích. Zabývá se vnitřní, ale i vnější instalací vodovodních, topných, plynových a kanalizačních systémů, v podstatě jim rozumí a dokáže si poradit s jejich opravou a funkčností. Bez něho byste si těžko užívali pokojného bydlení. To ovšem není všechno, rovněž se stará o montáž a údržbu sítí pro vodu, plyn a vytápění. Neustále se vzdělává, jelikož musí pracovat tak, aby všechny úkony byly podle předepsaných norem. Nesmí mu uniknout netěsnost a rovněž kontroluje tlak v trubkách a podobně. Jak se zdá, tak vlastně jeden řemeslník toho musí zvládnout hodně a když se najde rodinná firma, jako je A. K. servis, to vše běží jako po drátku.

Pokud potřebujete montáž, u které si nejste zrovna jisti, jako je například zprovoznění bojleru, ale rovněž i instalace vodovodních baterií, zapojení pračky, myčky nebo usazení WC, vany nebo sprchového koutů, poté se obraťte vždy na instalatéra, který vám ochotně vyjde vstříc. Vše bude fungovat jak má a bezpečně.