V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Reference

Martina Jelínková, Praha 4, Kunratice

Dobrý den,

včera nám vaše firma poslala pana Šimka na utěsnění přívodu plynu ke dvěma kotlům v Kunraticích, objednávala jsem servis téhož dne dopoledne a v poledne už jste u nás byli a to bez příplatku. A teď k panu Šimkovi. Bydlíme v rodinném domku, který již nepatří do novostaveb, proto stále častěji potřebujeme drobné, odborné pomoci, ale ještě nikdy jsem se nesetkala s tak ochotným a příjemným a navíc velice šikovným člověkem, utěsnil, opravil a navíc poradil i s jinými věcmi, byli jsme naprosto nadšeni, chci vaší firmě moc poděkovat a souhlasím s pánem, který přirovnal vaše služby k těm prvorepublikovým, velice děkujeme a těšíme na příště.

Martina Jelínková

Praha 4

Kunratice

Přikládám i telefon pro důvěryhodnost mého dopisu – Tel: 603891429

Klára Vanišová, Praha 2, Karlovo náměstí

Přes den nám začalo téct topení. Okamžitě jsem začala hledat firmu. Jedna mi to nebrala, druhá byla zase drahá. AK Servis jsem oslovila jako třetí, bylo mi řečeno, že se platí doprava, ale majitel mi vysvětlil, že pokud někdo píše, že neúčtuje dopravu, je to podvod, protože si to naúčtuje někde jinde. Pak je služba předražená. Pochopila jsem, že je to ve výsledku levnější a služba proběhla rychle a kvalitně. Pán, co přijel, byl milý, nebyly žádné problémy.

Děkuji za Vaši trpělivost a vysvětlení, Vy sám víte, jak to myslím.

Děkuji, Vanišová

Jarmila Vondrová, Praha 9, ulice Prouzova

Ráno jsem se probudila a našla jsem naprostou spoušť. Nebyl to pěkný pohled. Odpad neodtékal a byl ucpaný. Nevěděla jsem, jak to mám řešit. Zadala jsem si do internetu, jak se to dá řešit. Původně jsem chtěla vyřešit tuto věc sama, abych nemusela platit, ale zjistila jsem, že s přibývajícím časem se to zhoršuje. Napsala jsem do vyhledávače čištění odpadů, klikla jsem na firmu AK Servis a přečetla si, že tuto práci dělají. Bála jsem se ceny, ale pán mi řekl, že u mě mohou být hodně rychle, protože mají několik výjezdních míst. Cenu mi také řekl. Poslali ke mně pána, který u mě byl asi za 50 minut a problém odstranil. Cena byla rozumná. Děkuji firmě AK servis, i přesto, že jsem se ze začátku bála.

Děkuji a ať se daří, J. Vondrová

Jiřina Černá, Praha – Kunratice, K Šeberáku

Před rokem a půl jsme si s přítelem postavili rodinný dům. Byla s tím spojena spousta starostí. Bohužel se nám už dvakrát ucpala kanalizace. Poprvé přijela firma, která byla extrémně drahá a pán, který se nás dokonce podvedl. Podruhé jsme si zavolali firmu AK Servis a obávala jsem se, jak to proběhne. Nemůžu říct překvapivě nic špatného, ač jsem vůči cizím firmám nedůvěřivá. Pan Keller nám slíbil cenu, do které se vejdeme, byla třikrát nižší než u předchozí firmy! Použili tlakový stroj a doteď žádný problém s kanalizací nemáme. Děkuji firmě a doporučím dále.

S pozdravem Jiřina Černá

Jiří Jančík, Horní Měcholupy, Janovská 375

Vážená paní, vážený pane,

dnes jsem od vás objednal instalatérské služby a chtěl jsem Vám srdečně poděkovat za váš servis!

Váš technik byl velice příjemný člověk, ochotný a velice kompetentní. Montáž i všechny související úkony vykonal velice profesionálně a rychle. Byl jsem mile překvapen kvalitou vašich služeb.  Určitě se na Vás příště obrátím a doporučím Vás lidem z mého okolí.

Velice Vám děkuji, jste profesionální firma.

S pozdravem,

Jiri Jančík, Horní Měcholupy, Janovská 375

Jitka Šerová, Rudná u Prahy

Dobrý den AK servis,

děkuji za vyřešení naší kanalizace. Příště budeme volat opět Vám, i když doufáme doma, že to nebude třeba.

Šerová, Rudná

 

Milan Kosáček, Praha – Smíchov, Nádražní

Dobrý den pane Keller,

Mockrát děkuji za kladné vyřízení našeho problému ohledně topení. Po té spoušti, co byla u nás v administrativní budově, jsem byl výsostně překvapen, jak rychle se problém odstranil. Pánové, co přišli, věděli, co dělají, přiznám se, že musím vyzdvihnout skvělou kvalitu služeb. Budu Vás doporučovat dále.

Lukáš Konšel, Praha 3, ulice Koněvova

Na úvod bych jen rád řekl, že jsem byl celkově dosti překvapen. Když se mi jednou za čas vyskytne problém, tak ke mně skoro vždy dorazí nějaký otrávený instalatér. Sám podnikám a vím, že zaměstnanci občas bývají pochopitelně znudění, vy jste mě mile překvapil. Máte vyškolené zaměstnance a kvalitu Vašich služeb považuji téměř za prvorepublikovou. Víc nebudu dodávat. Děkuji Vám ještě jednou, pane Keller.

majitel firmy, Konšel

Ing. Pavel Červenka, Praha 10, Průběžná

Dobrý den potřeboval bych zítra,to jest 3.9.2015 pročistit zanesené domácí rozvody odpadů v bytě.Odpad vytéká do vaničky sprchového koutu.

Spotřebiče myčka,dřez,pračka,sprchový kout.Rozvody zřízeny v roce 2001. Přestavěná koupelna v paneláku.

Jsem zítra doma od 8,00 nepřetržitě.

Ing.Pavel Červenka

Praha 10

Průběžná 17

telefon:737457858

mail: [email protected]

S Vaší firmou AK servis mám jen samé dobré zkušenosti,takže se těším na zítřejší spolupráci.

Děkuji za Vaši odpověď

Červenka

Namátkový výběr provedených prací: