V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Průšvih v domácnosti – ucpaný odpad

Kdo se snaží ve svém životě předcházet problémům tím, že předvídá určité situace, nenechává nic náhodě a zasahuje včas, je v jisté výhodě, a může svůj život prožít v relativním klidu. To je známá teorie, ovšem potíž je v tom, že jsme obklopeni tolika povinnostmi, úkoly a situacemi, jimiž jsme doslova zahlceni, a naše kapacita (fyzická i duševní) je již mnohdy vyčerpána.

Je to jako s novoročním předsevzetím, které se nedaří splnit nikdy na sto procent, neboť nám průběh roku připraví celou řadu překvapení. A jedním z nich se klidně může stát docela nevinná událost v domácnosti – ucpaný odpad.

Dokážete si představit v živých barvách takový den? Máte zrovna volno, domluvili jste si návštěvu vašich blízkých, a namísto klidu a pohody pobíháte sem a tam a přemýšlíte, jak prorazit ten nános nějakými prostředky, co máte zrovna po ruce. Někdy na to skutečně nestačí gumový zvon nebo žíravina, ty mají jen omezenou účinnost, odpady se navíc zanáší nejen přímo pod kuchyňským dřezem nebo ve sprchovém sifonu, ale nečistoty putují dál a usazují se v armaturách a ve stoupačkách, relativně daleko od vyústění ve vašem bytě.

Servis 24 hodin denně

Naštěstí existují lidé, co se těmito problémy zabývají, a co víc, jsou k dispozici 24 hodin denně na kontaktním telefonu. Jsou schopni s vámi situaci konzultovat a nabídnout efektivní řešení bez zbytečných odkladů. Disponují potřebným technickým vybavením a poradí si se všemi typy odpadních a kanalizačních systémů, ať už se jedná o bytový dům, rekreační nemovitost, rodinnou vilku, obchodní centrum, sportoviště a další prostory.

Nemusíte tedy nutně lámat pomyslnou hůl, i když se snažíte těmto potížím předcházet šetrným a rozumným využíváním vodovodních systémů ve vaší domácnosti, instalatéři jsou vám nonstop k dispozici, asi jako všechny složky Integrovaného záchranného systému IZS.