V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Problém s vodou či plynem? Volejte kdykoliv

Sehnat spolehlivého řemeslníka v případě havárie může být někdy problém. Ten vás ale nečeká, pokud zavoláte na to správné číslo. Pomůžeme s havárií i servisem.

Problémy s vodou, kanalizací, odpady nebo plynem nás většinou zastihnou v nejméně vhodný okamžik. Na druhou stranu, který okamžik je pro havárii uvedených možností tím pravým? Důležité je, najít v kritický okamžik někoho, kdo by nám okamžitě pomohl.

Nechat si zkontrolovat veškeré rozvody vám tedy zachrání z budoucího hlediska zbytečné a náročné finanční výdaje.

Nabízíme drobné opravy i rozsáhlé rekonstrukce

V dnešní době je mnohdy těžké najít spolehlivého řemeslníka, na jehož práci se můžete stoprocentně spolehnout. Mnozí totiž sázejí na to, že je zákazník naprostý laik a nemá absolutně představu o rozsahu oprav ani o finanční náročnosti. Spolehněte se tedy na zkušené profesionály, kteří si váží svého dobrého jména ve svém oboru.

Při naší práci využíváme ruční elektronický měřící přístroj pro tlaková měření vodovodních potrubí s přesností 0,5 – 0,1 %.

K havárii jedeme neodkladně

Kromě instalatérských prací se na nás můžete spolehnout také v oblasti topenářství, plynu, čištění a revize odpadu a kanalizace, zednických a obkladačských prací. O naší profesionalitě svědčí také to, že jsme kdykoliv připraveni k výjezdu a na místě určení dokážeme být i do jedné hodiny. A to v jakoukoliv denní i noční hodinu. Pracujeme pochopitelně také o svátcích či víkendech.