V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Pravidelný servis odpadů vám ušetří čas i peníze

Přesto, že se snažíte udržet odpady ve vaší domácnosti v dobrém stavu, může se přihodit, že se po nějaké době ucpou. Pravidelný servis tomuto problému zabrání.

Také se vám zdá, že voda v umyvadle nebo sprchovém koutě odtéká nějak pomalu? Je to první příznak toho, že se blíží problémy s odpadem. Jestliže je problém už na spadnutí, pak se ohlašuje také tím, že voda při odtékání probublává. Je to způsobeno tím, že je odpad ucpaný.

Odpad neucpávají totiž pouze větší spláchnuté kusy nebo vlasy či vousy, ale také mastnota, která se usazuje na trubkách a v sifonu. Jednou z technologií, která se pro tyto případy využívá, je strojní čištění tlakovou vodou. Stroj nachází uplatnění u domovních přípojek, dešťových svodů, dvorních výpustí, ležatých kanalizací, zatukovaných odpadů a mnoha jiných obtíží.

Poradíme si i se zarostlými kanalizacemi

U zarostlých kanalizačních stoupaček, na které už neplatí běžná technika, se využívá proces frézování. Tím se snadno a efektivně odstraní tvrdé usazeniny, stavební hmoty nebo jiné usazeniny. Celý proces probíhá tak, že se tvrdé usazeniny rozbijí, rozmělní a následně se z potrubí odstraní.

Problémy v domácnostech nebo provozovnách ale nemusí způsobit pouze vodovodní odpady. Prevence je důležitá také u rozvodů plynu a dalších bytových součástí. Pozvat si odborníka na tuto problematiku je tedy způsob, jak se vyhnout budoucím problémům. A také tím ušetříte finanční prostředky. Revize a preventivní servis je vždy méně nákladný nežli likvidace havarijního stavu. Kromě peněženky si ušetříte také nervy při hledání rychlé pomoci.