menu
Jsme připraveni - volejte
602 413 413

Pravidelné kontroly

Pokud máte svůj domek, poté zajisté víte, že je třeba se o něj dobře starat, aby nemovitost nestrádala a sloužila dlouhá léta. K tomu patří i případné revize.

Práce kolem domu je vždycky dost. Nejčastěji se provádí úpravy a kontroly před zimním obdobím a samozřejmě po zimě. Co ovšem se častokrát opomíjí, to jsou vnitřní revize. Především se jedná o pravidelnou kontrolu a udržování technického stavu kanalizace. Možná vůbec netušíte, o co se jedná, ale věřte tomu, že díky takové kontrole se dá předejít mnohým haváriím, které by vás záludně mohly překvapit. Kontrola odpadů se provádí kanalizační kamerou, která je nejlépe otočná o 360°. Díky se pěkně zobrazí stěny trubek a dá se tak velmi efektivně odhalit možná skrytá závady. Ale rovněž se možná u vás opakují některé problémy spojené třeba se zápachem. I v tomto případě kamerový záznam dokáže posoudit celkovou situaci, co by asi tak mohlo být příčinou.

Odborník si s problémem poradí

Pravidelné prohlídky potrubí jsou doslova k nezaplacení. Naleznou i sebemenší problém nebo možnou změnu na skrytých potrubních rozvodech, prohlédne se tak každá odbočka, oblouk, šachta, jímka, stoka, odhalí se zarostlé potrubí, prasklinky s možným průsakem a podobně.

S pravidelnou revizí kanalizace bude váš domov vždy v bezpečí.