V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Pravidelné kontroly

Pokud máte svůj domek, poté zajisté víte, že je třeba se o něj dobře starat, aby nemovitost nestrádala a sloužila dlouhá léta. K tomu patří i případné revize.

Práce kolem domu je vždycky dost. Nejčastěji se provádí úpravy a kontroly před zimním obdobím a samozřejmě po zimě. Co ovšem se častokrát opomíjí, to jsou vnitřní revize. Především se jedná o pravidelnou kontrolu a udržování technického stavu kanalizace. Možná vůbec netušíte, o co se jedná, ale věřte tomu, že díky takové kontrole se dá předejít mnohým haváriím, které by vás záludně mohly překvapit. Kontrola odpadů se provádí kanalizační kamerou, která je nejlépe otočná o 360°. Díky se pěkně zobrazí stěny trubek a dá se tak velmi efektivně odhalit možná skrytá závady. Ale rovněž se možná u vás opakují některé problémy spojené třeba se zápachem. I v tomto případě kamerový záznam dokáže posoudit celkovou situaci, co by asi tak mohlo být příčinou.

Odborník si s problémem poradí

Pravidelné prohlídky potrubí jsou doslova k nezaplacení. Naleznou i sebemenší problém nebo možnou změnu na skrytých potrubních rozvodech, prohlédne se tak každá odbočka, oblouk, šachta, jímka, stoka, odhalí se zarostlé potrubí, prasklinky s možným průsakem a podobně.

S pravidelnou revizí kanalizace bude váš domov vždy v bezpečí.