V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Prasklé potrubí ve zdi najdeme s velkou přesností

Prasklé potrubí nemusí nutně znamenat zdevastování celé koupelny při hledání závady. Díky moderním technologiím je možné prasklou trubku přesně lokalizovat.

Jedním z největších strašáků v oblasti havarijních stavů spojených s vodovodem, je bezpochyby prasklé potrubí. Je to problém o to větší, že ho zjistíte až po nějaké době. A to už voda teče do konstrukce domu. Kromě toho se jedná díky úniku vody také o finanční ztráty. Podle odborníků se dá škoda vzniklá prasklým potrubím vyčíslit přibližně na 25 000 korun.

Díky moderním technologiím a zkušenostem našich pracovníků nemusí k tak rozsáhlé devastaci vašeho domova vůbec dojít. Dokážeme určit s 95procentní jistotou přesné místo, kde k úniku dochází. Ve finále se tak mnohdy vybourá pouze jedna nebo dvě dlaždičky.

Zvládneme havarijní stav a vše dáme do pořádku

Zachránit se dá tedy ještě mnoho škod. Poté, co se závada najde a vyřeší, je třeba zahladit stopy. I na tuto situaci jsme připraveni a vy tak nemusíte složitě hledat další řemeslníky, aby dali vaši koupelnu opět do pořádku.

Kromě naší všestrannosti také našim zákazníkům nabízíme nonstop servis po celých 24 hodin, každý den v roce. Naší další specializací je čistění odpadů a servis plynových rozvodů. Zakládáme si na svém dobrém jménu, a proto od nás můžete očekávat spolehlivost, rychlost a pochopitelně dokonalý výsledek. Příjemným překvapením pro vás budou nízké ceny za naši dobrou práci.