V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Opravíme vše, co se týká (nejen) koupelny a odpadů

Prasklo vám topení a potřebujete okamžitou pomoc? Stačí zvednout telefon a během krátké chvíle je vše vyřešeno. Pomůžeme vám také snížit náklady na vytápění bytu.

Stavba nového domu nebo rekonstrukce bytu vyžaduje mnoho různých druhů řemeslných prací. Patří k nim samozřejmě také instalatérské nebo topenářské práce. Montáž nového topení nebo výměna stávajícího je pro laika celkem náročná činnost. Zkušený profesionál si s tím poradí během krátké chvíle a vy tak budete mít jistotu, že bude vše fungovat na 100 %.

Jak se s tímto stavem vypořádat? Jednoduše. Chce to zachovat klid a zavolat na to správné číslo. Nemusíte mít obavu, že se na druhém konci buď nikdo neozve nebo vám oznámí, že přijede příští týden. Vždy je pro vás připravena nonstop služba, která vyšle příslušného technika okamžitě na místo. Očekávat ho můžete i do jedné hodiny po zavolání.

Řešíme vše rychle, odborně a s úsměvem

Kromě řešení havarijních situací vám nabízíme také montáže praček, myček, bojlerů, vodovodních baterií, umyvadel, WC, sprchových koutů a dalších koupelnových prvků. Veškerá tato zařízení jsme také schopni opravit. Očekávat můžete nejen přátelský a osobní přístup našich pracovníků, ale také velice přijatelné ceny. Tento fakt se týká i dalších prací, které nabízíme.

Díky našim dlouholetým zkušenostem si poradíme s každým problémem. Víte, například, že zavzdušněné topení nebo topení zanesené vodním kamenem či kalem vám rapidně zvyšuje náklady na vytápění? A přitom je odstranění těchto problémů otázkou několika okamžiků.