V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

O rekonstrukci bytu můžete požádat i instalatérskou firmu

Na rekonstrukci bytu bývá náročnou pasáží i samotná organizace práce. Tu si může vzít kompletně na starost i instalatérská firma s mnohaletou praxí.

Víte o tom, že lze v případě rekonstrukce bytového jádra požádat o stavební práce i instalatéry?

V tomto oboru působí řada firem, najdete stovky zedníků, obkladačů, sádrokartonářských firem, anebo firem na klíč, ovšem jsou tu hned v úvodu vašeho rozhodování dvě úskalí. V případě firem na klíč to může být velmi drahý proces, např. u velkých stavebních firem s mnoha zaměstnanci, kde platíte i přebujelou administrativu. U specializovaných profesí to pak probíhá tak, že vám sádrokartonář vybuduje příčku, následně musí přijít obkladač a pak instalatér a všichni tři se musí shodnout na jednotném postupu prací v koupelně, což může být organizačně náročné a zdlouhavé.

Co takhle při rekonstrukci koupelny, toalety a kuchyně zvolit firmu, která žádnou přebujelou administrativu nezaměstnává, a zajistí jak zednické a obkladačské práce, tak i instalatérské kompletní rozvody vody, topení a plynu? Výhodou je, že se vše provádí koordinovaně v rámci projektu, nemusíte nikoho obvolávat a nahánět a řídit postup prací i se stavebním dozorem. Samozřejmě můžete být v místě rekonstrukce přítomni a sledovat či připomínkovat řemeslníky přímo u konkrétních situací.

Instalatérská firma se specializuje na veškeré práce spojené s instalatérskou profesí a zároveň zajišťuje komplexní rekonstrukce bytových jader i drobné částečné rekonstrukce, v její kompetenci jsou opravy stávajících rozvodů, havarijní situace (včetně havarijního nonstop servisu), čištění odpadů, vodovodního potrubí, čištění topení a topných rozvodů a kanalizace, zednické a sádrokartonářské práce včetně omítek a obkladačských prací.

A co je podstatné – mnohaleté zkušenosti v oboru, osobní vstřícný přístup, ochota ke konstruktivnímu dialogu a vzájemné domluvě a dobré reference. Hodit se vám může i dobrá rada v případě, že tápete a potřebujete znát vaše možnosti u rekonstrukcí bytů či domů, tedy vědět, co je dobré, a čemu se naopak vyhnout.