menu
Jsme připraveni - volejte
602 413 413

Kvalitní řemeslníci pod jednou střechou

Jedna firma pro více řemeslných prací může znamenat úsporu času i finančních prostředků. Kromě instalatérských, topenářských prací nabízíme také práce zednické.

Využít jednu spolehlivou firmu pro více řemeslných činností se v každém případě vyplatí. A to z mnoha různých hledisek. Jedná se především o případ, že stavíte nový dům nebo se rozhodnete pro náročnější rekonstrukci.

Díky tomu, že vše bude provádět jedna firma, budou také probíhat další práce rychleji. Firma je totiž od začátku seznámena s problematikou vašeho domu či bytu a může pružněji na každý problém nebo činnost reagovat. Některé řemeslné práce na sebe také logicky navazují a vy nebudete muset čekat, až se jedna firma sbalí, opustí působiště a nastoupí další.

V případě nouze přijedeme téměř okamžitě

Na naši firmu se můžete spolehnout ohledně montáže topení, revize a oprav. Vaše sociální zázemí spolehlivě vybavíme pračkou, bojlerem, vodovodní baterií, umyvadlem, sprchovým koutem, WC. Postaráme se o rozvody vody a odpadů. Do kuchyně vám naistalujeme myčku nádobí. Nabízíme také plynařské práce. Zabýváme se rovněž čištěním odpadů a ucpaných kanalizací.

K dispozici jsme vám 24 hodin denně a další dobrou zprávou pro vás je, že si neúčtujeme expresní platby, havarijní výjezdy za práce v den objednání. Pokud tedy dojde k nějaké nečekané a nepříjemné situaci, kterou je havárie vody, plynu nebo odpadů, pak nás neváhejte kontaktovat.