V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Kvalitní řemeslníci pod jednou střechou

Jedna firma pro více řemeslných prací může znamenat úsporu času i finančních prostředků. Kromě instalatérských, topenářských prací nabízíme také práce zednické.

Využít jednu spolehlivou firmu pro více řemeslných činností se v každém případě vyplatí. A to z mnoha různých hledisek. Jedná se především o případ, že stavíte nový dům nebo se rozhodnete pro náročnější rekonstrukci.

Díky tomu, že vše bude provádět jedna firma, budou také probíhat další práce rychleji. Firma je totiž od začátku seznámena s problematikou vašeho domu či bytu a může pružněji na každý problém nebo činnost reagovat. Některé řemeslné práce na sebe také logicky navazují a vy nebudete muset čekat, až se jedna firma sbalí, opustí působiště a nastoupí další.

V případě nouze přijedeme téměř okamžitě

Na naši firmu se můžete spolehnout ohledně montáže topení, revize a oprav. Vaše sociální zázemí spolehlivě vybavíme pračkou, bojlerem, vodovodní baterií, umyvadlem, sprchovým koutem, WC. Postaráme se o rozvody vody a odpadů. Do kuchyně vám naistalujeme myčku nádobí. Nabízíme také plynařské práce. Zabýváme se rovněž čištěním odpadů a ucpaných kanalizací.

K dispozici jsme vám 24 hodin denně a další dobrou zprávou pro vás je, že si neúčtujeme expresní platby, havarijní výjezdy za práce v den objednání. Pokud tedy dojde k nějaké nečekané a nepříjemné situaci, kterou je havárie vody, plynu nebo odpadů, pak nás neváhejte kontaktovat.