V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Kdy a na co volat havarijní službu instalatérů

Každá havárie je nepříjemnou životní zkušeností. K havarijním situacím se řadí i události, které souvisí s poruchou na rozvodech plynu, vody, odpadů a topení.

Některé situace v životě nesnesou odklad a v takové chvíli je naprosto jedno, zda je státní svátek nebo slavíte Silvestra. V tyto dny musí být někteří lidé bdělí a připravení zasáhnout, aby zachránili lidský život nebo zabránili výrazným škodám na majetku. Jistě vás jako první profese napadnou záchranná zdravotnická služba a hasiči, případně policie. Do této skupiny však bezesporu patří i nonstop pohotovost instalatérů. 

24 hodinová pohotovost na telefonu má i velmi pozitivní vliv především na psychiku, je zkrátka dobré vědět, že kdykoli se vyskytne vážný problém, je k dispozici někdo, kdo přispěchá na pomoc.

Kvůli jakým závadám volat nonstop pohotovost

Závady na plynovém potrubí a spotřebičích – úniky plynu patří k nejnebezpečnějším havarijním událostem a v takové chvíli jde všechno stranou. Tehdy se nezdráhejte volat pohotovost kdykoli, bez výjimek.

Nepropustné odpady – ucpaný odpad v domácnosti, na pracovišti či ve společenských prostorách, který nelze prorazit rutinními chemickými čistidly, nebo neprůchodná kanalizace rovněž nesnesou odklad. Kvůli těmto událostem vyjíždí pohotovostní služba velmi často. Vyžaduje to speciální postupy, s nimiž si běžný spotřebitel neporadí.

Výpadek topné soustavy, havárie – v letních měsících si mnohdy na topení ani nevzpomeneme, aktuální to začne být v období sychravého podzimu. Tehdy je závada na topné soustavě nepříjemná, ale dá se zvládnout mnohem lépe, než v lednu, v patnáctistupňovém mrazu. Jakékoli výpadky včetně nefunkčních plynových kotlů jsou důvodem pro výjezdy havarijní služby, kdy je právě včasný zásah rozhodujícím faktorem.

Voda v domě – protékající voda z vodovodních rozvodů může nejen způsobit majetkovou újmu, ale dokáže v některých situacích narušit zdivo a ohrozit statiku objektu. Tehdy je opět vhodná chvíle kontaktovat havarijní servis, který je na telefonu k dispozici 24 hodin denně.