V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Kde bychom bez instalatérů byli?

Každý se živí tím, co umí. A když to opravdu umí, je třeba i nepostradatelný. Jak je tomu třeba i u instalatérské profese a firmy A. K. Servis.

Poměrně běžnou skutečností je, že my lidé z vyspělé části světa často ignorujeme ty, kdo se živí vlastníma rukama a nikoliv hlavou. A je smutné, že takové lidi nejednou nejen ignorujeme, ale doslova jimi i pohrdáme.

Jakmile člověk dosáhne vysokého společenského postavení, jakmile se začne živit hlavou nebo dostane své vlastní razítko, rázem se považuje za něco víc než ti, kdo prostě pracují rukama.

Považuje se to za normální. A jenom zřídka se dočkají i obyčejní pracující dostatečně vysokého uznání. Což ale není vůbec správné. Protože všichni ti, kdo si o sobě myslí, že jsou něco lepšího, by hořce zaplakali, kdyby tu nebyli ti, kdo skutečně vytvářejí hodnoty, na nichž celá společnost stojí.

Jak jenom jsou důležití například takoví instalatéři! Kdyby jich nebylo, nebyla by ani spousta toho, co běžně využíváme a co máme nejednou neprávem za naprostou samozřejmost.

A představte si, že by neexistovala třeba firma A. K. Servis, působící už pětadvacet let v Praze a Středních Čechách. Jak by se tam asi žilo nabubřelým a lidi přehlížejícím politikům, kdyby se tito neměli kde umýt, protože my jim doma a v kancelářích netekla voda? Představte si, jak by to asi vypadalo na honosných úřadech, kdyby tam neměli fungující záchody. Jak by to vypadalo mezi honosnými pamětihodnostmi, kdyby nebyla k dispozici fungující kanalizace. Anebo jak by fungovaly restaurace, kdyby v nich nebyl stejně jako v domácnostech zaveden plyn. Rázem by bylo po vší té slávě.

A proto si přiznejme, že i zdánlivě obyčejní lidé mohou být víc než důležití. A že jsou nejednou dokonce důležitější než ti, kdo si hrají na honoraci. Což si ale nejednou uvědomíme teprve tehdy, když přestane fungovat něco z instalatérského oboru.

A tak bych chtěl na tomto místě ocenit práci právě zkušených a schopných instalatérů. Kteří jsou pro nás často daleko důležitější než leckdo z těch, kdo se považují neznámo proč za honoraci.