V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413

Do odpadu nevidíte, ale můžete ho cítit

Prevence se netýká jen vašeho zdravotního stavu. Prevence se dá efektivně využít i v domácnosti. Tím lze předejít vážným problémům, které vedou ke kalamitě.

Někdy když se procházíte venku, tak se vám může stát, že cítíte doslova smrad z odpadů. K tomu se samozřejmě vážou různé mýty, že například bude pršet a tak jsou cítit kanály. Ale co když se vám to přihodí v domácnosti? Odpad jste vyčistili, a přesto se nemůžete zápachu zbavit. Tohle vypadá na problém. A skutečně tu je. Stejně tak jako když si najednou všimnete, že vám prosakuje zeď vodou a víte nebo alespoň tušíte, že tudy vede potrubí. Tohle už vůbec není sranda a zvláště s představou, že budete muset pozvat řemeslníky, aby vše rozkopali a příčinu odstranili. No naštěstí to půjde jinak, když ovšem pozvete ty pravé odborníky přes problémy s vodou. Každý správný instalatér si v současné době poradí šetrným způsobem.

Jak rychle odstranit závadu

Žijeme v době, kdy i řemeslníkům pomáhá moderní technologie a za využití přístrojů nic nebude tak hrozné, jak to na první pohled může vypadat. Samozřejmě tento stav se musí řešit již rychle, ale vůbec není špatné přemýšlet i o jisté prevenci, kdy může dojít k odhalení problému ještě dříve, než propukne viditelně. A v případě poškození trubek ve zdi to může trvat i několik dnů, zvláště pokud se bude jednat o malou trhlinu. Taková revize může mnohé zachránit a ještě se nebude jednat o tak vysokou investici, kterou byste museli vynaložit do opravy.

Na pomoc přispěchá monitorovací systém, kdy kamera může skutečně odhalit trhliny, ale i jak moc je propustná kanalizace nebo kde by se v nejbližší době mohl objevit problém. A kde se již objevil, tak se jedná o skvělou pomocnici, protože přesně odhalí místo a rozsah poškození. Poté se dá cíleně zaměřit na problém a zdárně, především velmi rychle ho odstranit. Bez zbytečného sekání do zdiva. Kamera dokáže odhalit i netěsnosti či případné nedokonalosti, pokud byla špatně odvedena práce nebo nebyl použitý kvalitní materiál. Již jen z tohoto důvodu vyhledávejte odborníky, kteří mají specializaci na práci s vodou, topením nebo i čištění kanalizace. Případně nabídnou kvalitní a kompletní instalatérské práce.