V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Díky instalatérům žijeme dokonaleji

Existuje celá řada profesí, o nichž se sice všeobecně ví, ale tyto nebývají neprávem doceněné. A mezi takové určitě patří i profese instalatérů.

Potkáme-li my lidé v našich končinách někde instalatéra, obvykle nás tento ničím nezaujme. Vidíme-li ho někde na ulici, je to pro nás prostě tuctový řemeslník, někdo, kdo se živí svýma rukama, což už dávno není prestižní záležitost, a když někoho takového vidíme při práci, také nás tento se svým počínáním nijak mimořádně nezaujme a je zajímavý snad leda pro děti, které by si rády také vyzkoušely práci s takovou ‚stavebnicí‘, jako je dejme tomu vodovodní potrubí, kohoutek, sifon, těsnění a podobně.

Instalatéři jsou pro nás prostě nezajímaví. A tento svůj postoj přehodnocujeme až ve chvílích, kdy nám něco z jejich branže nefunguje doma, na chatě, v práci nebo někde jinde tak, jak bychom si to představovali. Teprve ve chvílích, kdy voda neteče a plyn neplyne tak, jak by tomu mělo být, zjišťujeme, jak důležití pro nás instalatéři jsou, nakolik se bez jejich práce vůbec nedokážeme obejít.

Když nám přestane voda přitékat tak, jak by měla, když tuto odpadní potrubí neodvádí tak, jak by tomu mělo být, když k nám neproudí plyn nebo tento nebezpečně uniká i tam, kde by určitě unikat neměl, tu teprve zjistíme, jak jsou instalatéři pro naši spokojenou existenci významní, jak špatně bychom na tom bez nich byli.

A když pak instalatéry hledáme, a to jak kvůli nějaké prkotině, tak i kvůli zásadním nedostatkům či přímo haváriím, vsadíme pochopitelně přednostně na ty, kteří mají dlouholeté zkušenosti a skvělou pověst. Protože nechceme, aby někdo něco halabala flikoval a pak se to muselo zas a znovu opravovat, chceme, aby nám byla dopřána práce kvalitní.

Takže je v Praze a Středních Čechách naprosto samozřejmě sháňka po A. K. Servisu. Protože právě ten nabízí to, co lidé potřebují a preferují, to, co se od spolehlivých instalatérů očekává. A ať už zde pracující instalatéři vyřeší prkotinu nebo velký zásah, bude stát výsledek jejich práce za to.