V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Co je to Ropuls Roclean

Vodovodní trubky, radiátory, tepelné okruhy včetně topení v podlaze – to vše by se mělo občas podrobit čištění vnitřního povrchu od různých usazenin.

Když požádáte instalatérskou firmu o větší opravu, instalaci či rekonstrukci vodovodního potrubí v domě nebo v bytě, máte k dispozici zcela nové a průchodné systémy, které budou spolehlivě pracovat s velkou pravděpodobností řadu let. Časem se však uvnitř potrubí a armatur mohou objevit různé usazeniny – nečistoty. A jako všude jinde, každá nečistota by měla být odstraněna, ať už máme na mysli oblečení, obuv, koberce, lůžkoviny či sedací soupravy. Čistí se tedy i vnitřní stěny rozvodů vody, topení a odpadních systémů.

Vyčistit radiátory a stoupačky

Nabídl vám někdo čištění topných okruhů systémem Ropuls Roclean? Jedná se o speciální kompresor, který využívá fyzikální vlastnosti tzv. rázových či pulzních vln. Tímto procesem se snadno rozruší povrchové napětí u různých nečistot a ty se pak uvolní od povrchu kovů či plastů a mohou se pak odplavit do odpadu. Tímto způsobem se velmi efektivně mohou čistit jakékoli typy radiátorů, stoupaček a dalších rozvodů topných okruhů.

Vyčistit topný podlahový okruh

Zanáší se nejen radiátory, ale i topení v podlaze, a právě zde najde Ropuls Roclean své uplatnění jako preventivní prostředek. Závada u topení v podlaze je totiž mnohdy mnohem palčivější problém, než např. výměna poškozeného radiátoru. Udržet v chodu topný podlahový okruh je zásadní hlavně prevencí, tedy zejména tím, že v potrubí nebudou nečistoty a bude dokonale průchodné.

Vyčistit vodovodní trubky

Pitná voda je do vodovodního řadu dodávána ve špičkové kvalitě a naše vodárny patří v tomto směru k nejlepším na světě již řadu desítek let. Kvalitu vody však ovlivňují zejména potrubní rozvody včetně těch domovních. Vyplatí se občas je nechat důkladně vyčistit od různých usazenin či vydesinfikovat od bakterií, které mohou rozkládat biologický materiál na povrchu trubek. Ropuls Roclean to dokáže.