V případě nedostupnosti pište na chat zde na stránce či na náš email. Okamžitě se ozveme.
menu
602 413 413
246 079 050

Čištění kanalizace tlakovou vodou

Nejúčinnější a také nejšetrnější způsob vyčištění kanalizace je pomocí tlakové vody. Dá se aplikovat prakticky pro všechny případy. Jen s malými výjimkami. 

Ucpaná nebo zanesená kanalizace je potencionálním nebezpečím pro celé okolí. Proto je zapotřebí tento problém řešit včas a s vhodnou technikou. Na internetu sice existuje celá řada zaručených rad, jak na tento problém svépomocí, ale ne všechny jsou účinné a také bezpečné. Profesionální firma používá moderní techniku, díky které je výsledek vždy dokonalý a po všech stránkách bezpečný.

Celý proces probíhá tak, že se na koncovku tlakové hadice nasadí odpovídající tryska a vytvoří se pomocí vysokotlakého vodního čerpadla potřebný tlak. Dostatečně dlouhá tlaková hadice je připojena na čerpadlo přes tlakový buben. Čištění motorovou frézou se používá například při řešení problémů s WC, umyvadly, vanami, domovními i venkovními výpustěmi nebo kanalizačními stoupačkami.

Výhody tlakového čištění

Tlakové čištění nachází využití u téměř všech průměrů kanalizačního potrubí. Výsledkem je důkladné pročištění, po němž zůstane potrubí zcela čisté a bez usazenin. Trysky se dají volit nejen podle průměru potrubí, ale také podle druhu a množství znečištění.

Nevýhody tlakového čištění

Tlakové čištění není vhodné pro čistění potrubí nejmenších průměrů (DN 50 mm a menší). Tento způsob není také možné použít v místech, kde by mohlo dojít k zatopení prostoru.

Způsob, který je šetrný k okolí i životnímu prostředí

Díky dlouholetým zkušenostem profesionální firmy se ale nemusíte obávat jakékoliv havárie, která by byla spojená s čištěním kanalizace. Technik vždy vše vyhodnotí a podle aktuální situace rozhodne o způsobu i rozsahu čištění.